main-image

Montaż

Wybór odpowiednich systemów klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa w połączeniu z profesjonalnym montażem daje 100% zadowolenie klienta. Dlatego też, ogromną wagę przykładamy do jakości montażu. Nasz zespół montażystów regularnie uczestniczy w szkoleniach technicznych organizowanych przez naszych dostawców.

Nasi monterzy mają duże doświadczenie i wiedzę z zakresu instalacji urządzeń HVAC, są dobrze przygotowani do różnego rodzaju montażu, zwracają szczególnie uwagę na estetykę pomieszczeń, w których wykonują montaż urządzeń i są otwarci na Państwa sugestie.

Nasze zespoły są dobrze wyposażone w odpowiedni sprzęt, od odzieży roboczej poczynając, poprzez specjalistyczne urządzenia i narzędzia, a na środkach transportu i łączności kończąc.

Wszystkie prace wykonujemy profesjonalnie, sumiennie, z dbałością o jakość wykonywanej pracy.

Jeśli są Państwo zainteresowani instalacją systemu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa prosimy o kontakt z nami. Nasi montażyści wybiorą dla Państwa najlepsze rozwiązania.

 

quote

Sekret sukcesu firmy tkwi w kompleksowym i indywidualnym podejściu do każdego projektu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Wszelkie warunki przychowywania oraz dostępu do plików cookie ustawiane są z poziomu Twojej przeglądarki.