main-image

Klimatyzacja

icon

Klimatyzacja to proces, w którym powietrze w budynku poddaje się obróbce. Powietrze dostarczane do pomieszczeń jest poddawane zabiegom technicznych, które maja zapewnić jego określone parametry (temperaturę i wilgotność). Żądane parametry powietrza zapewnia się ze względów higienicznych i dla zapewnienia dobryego samopoczucie użytkowników pomieszczeń. 

device-image

Klimatyzatory ścienne

Klimatyzatory ścienne są to jednostki typu split przeznaczone do montażu na ścianie. Urządzenia te charakteryzują się wyjątkową estetyką oraz są bardzo atrakcyjne cenowo. Ich praca jest w pełni zautomatyzowana, a sterowanie odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota. Proponujemy klimatyzatory z samym chłodzeniem lub z chłodzeniem i grzanie.Walory tego typu klimatyzatorów to wysoka sprawność i ekonomiczność w eksploatacji, cicha praca i energooszczędność.

Zastosowanie: Klimatyzatory ścienne są najpopularniejszymi jednostkami instalowanymi w biurach, domach i mieszkaniach.

device-image

Klimatyzatory kasetonowe

Klimatyzatory kasetonowe są klimatyzatorami przeznaczonymi do zabudowy w sufitach podwieszanych. Posiadają jedno, dwu lub cztero kierunkowy nawiew, dzięki czemu równomiernie rozprowadzają powietrze w pomieszczeniu. Klimatyzatory kasetonowe to  cicha praca, elegancki wygląd, wysoka energooszczędność, automatyczne przełączenie trybu pracy chłodzenie-ogrzewania, pełna automatyka sterowania.

Zastosowanie: Klimatyzatory kasetonowe można zamontować w miejscach o dużych powierzchniach oraz wysokich wymaganiach architektonicznych tj centra handlowe, restauracje, biura, hotele, sklepy, sale konferencyjne.

device-image

Klimatyzatory kanałowe

Klimatyzatory kanałowe umożliwiają centralną dystrybucję powietrza z jednego urządzenia do kilku pomieszczeń jednocześnie. Montowane są w przestrzeni między stropowej dzięki czemu są niewidoczne, a powietrze rozprowadzane jest równomiernie i wielopunktowo. 

Zastosowanie: Klimatyzatory kanałowe doskonale sprawdzają się w obiektach takich jak restauracje, hotele, pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne, obiekty użyteczności publicznej, domy mieszkalne.

device-image

Klimatyzatory podstropowe

Klimatyzatory podstropowe są to urządzenia przeznaczone do montażu pod sufitem lub przy podłodze. Urządzenia te cechuje nowoczesny wygląd, cicha praca, duży zasięg strugi wypływu powietrza, zdalne sterowanie pilotem, automatyczne kierowanie nawiewem, energooszczędny tryb pracy. Proponujemy klimatyzatory z samym chłodzeniem lub chłodzeniem i grzaniem.

Zastosowanie: Klimatyzatory podstropowe polecane są dla zastosowań komercyjnych jak centra handlowe, biurowce jak i indywidualnych, domy, mieszkania.

device-image

Klimatyzatory stojące

Klimatyzatory stojące są to urządzenia wolnostojące typu split. Urządzenie te charakteryzuje duża wydajność chłodnicza (13,7 kW), dzięki temu sprosta niebagatelnym wymaganiom. Klimatyzator może chłodzić lub ogrzewać pomieszczenie. Urządzenie posiada funkcje automatycznego restartu, zaawansowany automatyczny typ pracy.

Zastosowanie: Klimatyzator stojący stosuje się w pomieszczeniach technicznych np. serwerownie, gdzie zachodzi potrzeba utrzymania stałej temperatury powietrza.

device-image

System Multisplit

W klimatyzatorach multisplit jedna jednostka zewnętrzna jest podłączona do 2 lub 5 jednostek wewnętrznych, z których każda może pracować niezależnie. Podłączenie do jednego agregatu kilku urządzeń wewnętrznych daje możliwość indywidualnego chłodzenia lub grzania poszczególnych pomieszczeń, co wiąże się ze znacznymi oszczędnościami energii elektrycznej. Panele wewnętrzne sterowane są pilotem, co umożliwia niezależną pracę pojedynczych jednostek i wykorzystanie funkcji urządzenia w różnych pomieszczeniach.

Zastosowanie: Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdy istnieje potrzeba klimatyzowania kilku pomieszczeń biurowych, mieszkalnych lub obiektów, w których ze względu na ograniczenia architektoniczne nie ma możliwości montażu kilku jednostek zewnętrznych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Wszelkie warunki przychowywania oraz dostępu do plików cookie ustawiane są z poziomu Twojej przeglądarki.